VÝSTAVA JEDNOHO DNE

JAN VÁVRA
Výstava k 70. výročí narození

Parkány muzea / vchod od řeky
V případě nepříznivého počasí se akce bude konat v Přednáškovém sále muzea

4. 10. 2023 od 16 hodin

Ve středu 4. října od 16.00 hodin budou mít ctitelé fotografie možnost se na výstavě jednoho dne seznámit s výběrem
z rozsáhlého souboru prací místního fotografa Jana Vávry. Autor je spojen se světem písecké fotografie zásadním způsobem. Dlouholetý člen fotoklubu, absolvent studia IVF SČF, vyučující na FAMO, letos oslavil své sedmdesáté narozeniny. Díky jeho pracovitosti nebylo lehké vybrat z velikého množství snímků především z oblasti subjektivního dokumentu či inscenované fotografie odpovídající reprezentativní vzorek.
Po úspěšné výstavě v Českých Budějovicích, která proběhla v květnu až červnu letošního roku, bude mít i naše
město možnost – byť pouze krátce – připomenout si tak kulaté narozeniny místního respektovaného
fotografa prostřednictvím průřezu jeho tvorby.