PŘEDNÁŠKA

Šumava čarovná a Julské Alpy

Přednáší: Vladislav Hošek, známý profesionální fotograf

Čtvrtek 6. 10. 2022 v 16 hodin / Přednáškový sál muzea

Představovat Vladislava Hoška pravidelným návštěvníkům přednášek našeho muzea určitě nemusíme – nepřijede poprvé a náš sál při jeho přednáškách pravidelně praská ve švech. Jako obvykle přiveze novou porci úchvatných záběrů čarujícího světla ze Šumavy, tentokrát z oblasti Lipna – od Vítkova hrádku až po Ostrý. Ve druhé části jeho přednášky se vypravíme do hor od našich hranic vzdálenějších – míst, která vyhledává řada lidí pro jejich krásu – slovinských Julských Alp. A, jako již dříve, i tentokrát se určitě budete moci přesvědčit, kolik krásy dokáže zachytit na svých fotografiích i z míst, která fotografují mnozí, ale jedině on se na ně ale dokáže podívat z lepšího úhlu, počkat si na lepší světlo atd., atd. Však již jistě sami víte.