DALŠÍ AKCE

Korálková dílna s výtvarnicí
Michaelou Paškovou II.

Malé výstavní síně muzea  /  28.  7.  2022  / 15 – 18 hodin

Doprovodná akce k výstavě „Z mých světů“
Korálková dílna s výtvarnicí Michaelou Paškovou II.
Naučíte se vytvořit náramek technikou freeform peyot.

Ve čtvrtek 28. 7.  od 15 do 18 hodin máte další možnost navštívit korálkovou dílnu s výtvarnicí Michaelou Paškovou. Pro velký zájem jsme přidali ještě jeden termín, na akci si vytvoříte korálkový náramek technikou freeform peyot. Je třeba se předem přihlásit, pozor:  tentokrát na emailu přímo u autorky - mis.mis@seznam.cz

Kurzovné činí 120,- Kč, což je cena materiálu.

Michaela Pašková vystavuje svou pestrou volnou tvorbu z názvem "Z mých světů" a právě jeden z jejích světů je ten korálkový – vytváří zejména šitý šperk a korálkovou výšivku z českých perliček, japonských rokajlů, z shibori hedvábí či přírodnin. Výtvarnice tedy připravila jednoduché návody, vše účastníkům vysvětlí a ti nakonec odejdou s korálkovým náramkem vytvořeným technikou freeform peyot. Podívejte se na fotografii náramků, pro představu, jaký šperk po třech hodinách vznikne.