DALŠÍ AKCE

Korálková dílna s výtvarnicí Michaelou Paškovou

Malé výstavní síně muzea  /  14.  7.  2022  / 15 – 18 hodin

Doprovodná akce k výstavě „Z mých světů“
Korálková dílna s výtvarnicí Michaelou Paškovou
Naučíte se vytvořit náramek technikou freeform peyot. Na akci je třeba se předem přihlásit do 11. 7.: produkcepnp@gmail.com
merickova@prachenskemuzeum.cz

Kurzovné (cena materiálu): 120,- Kč

Ve čtvrtek 14. 7. od 15 do 18 hodin máte možnost navštívit korálkovou dílnu s výtvarnicí Michaelou Paškovou. Ta již přes měsíc vystavuje svou pestrou volnou tvorbu v Malých výstavních síních pod názvem Z mých světů a právě jeden z jejích světů je ten korálkový – vytváří zejména šitý šperk a korálkovou výšivku z českých perliček, japonských rokajlů, z shibori hedvábí či přírodnin. Proto kurátorce Martině Měřičkové přišlo líto, aby se o tuto dovednost nepodělila se zájemci. Výtvarnice tedy připravila jednoduché návody, vše účastníkům vysvětlí a ti nakonec odejdou s korálkovým náramkem vytvořeným technikou freeform peyot (pro lepší představu koukněte na přiložený obrázek).